GÜNCEL

İstanbul Hırdavat Fuarı'nın Gold Sponsoru Karbosan

08.03.17

Karbosan; 23-25 Mart 2017 tarihleri arasında, İFM'de ilki gerçekleşecek İstanbul Hırdavat Fuarının "Gold Sponsoru" olarak Hırdavat sektörüne verdiği desteği sürdürüyor. Geliştirdiğimiz yeni ürünlerimiz ve sektördeki diğer yenilikleri paylaşmak için siz standımıza davet ediyoruz.

devamını oku

23 Nisan'da çocuklarımızla birlikteydik.

23.04.17

Karbosan'ın düzenlediği 23 Nisan konulu resim yarışmamıza katılan yavrularımız ile harika bir gün geçirmenin keyfini hep birlikte yaşadık. Karbosan yönetimi, çalışanları ve diğer jüri üyeleri tarafından seçilerek dereceye giren çalışmaların sahiplerine ödüllerini teslim ederken, birbirinden güzel resimleri ile etkinliğimize katılan çocuklarımıza ve Karbosan ailesinin tüm değerli fertlerine teşekkür ederiz.

devamını oku

Karbosan Dostları ile Umre Ziyaretindeydik

25.04.17

18 - 24 Nisan tarihleri arasında 160 kişilik kafilemizle birlikte gerçekleştirdiğimiz Umre ziyaretimizle kutsal topraklardaydık. Misafirimiz olarak etkinliğimize katılan tüm Karbosan dostlarına teşekkür ederiz.

devamını oku

Karbosan Güney İtalya Gezisi

15.05.17

11 - 15 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşen Karbosan Güney İtalya seyahatimizle kışa veda ettik. Yoğun ve başarılı bir dönemin ardından dostlarımızla birlikte Güney İtalya'da enerji depoladık.

devamını oku

Domotex Dünya Halı ve Zemin Kaplama Fuarındayız

08.01.17

Domotex - 14 / 17 Ocak 2017 - 7. Hol, Stand C14 Almanya'nın Hannover şehrinde gerçekleşecek DOMOTEX Dünya Halı ve Zemin Kaplama Ürünleri Fuarında bulunan standımızda ...

devamını oku

Türkiye'nin İlk ve Tek Hırdavat Fuarına Karbosan'dan Tam Destek...

19.12.16

Türkiye'de ilk defa 23 / 25 Mart 2017 tarihleri arasında İFM'de ilki gerçekleştirilecek Hırdavat Fuarının Gold Sponsoru olan Karbosan, hırdavat ve hizmet verdiği diğer sektörlere ait ekinlikleri desteklemeye devam ediyor...

devamını oku

Karbosan Dubai Big 5 Fuarındaydı...

21.11 / 24.11 2016 tarihleri arasında gerçekleşen Dubai Big 5 fuarında katılımımız ile Karbosan ürülerini ve yeni çalışmalarımızı sektörle paylaşma olanağı bulduk. Fuar boyunca standımızı ziyaret eden, Karbosan ürünlerine gösterdikleri yoğun ilgi ile destekleyen tüm Karbosan dostlarına teşekkür ederiz.

devamını oku

Karbosan Test ve Eğitim Aracı Gürcistan'daydı...

Güvenli Kullanım ve doğru malzeme için doğru ürün şeçimi eğitimleri kapsamında Karbosan Teknik Destek ve İhracat ekibi Gürcistan'da ürünlerimizi tercih eden ustalarımız ile buluştu.

devamını oku

İyi ki sizler varsınız çocuklar !

24.11.16

Adana Dede Korkut Ortaokulu'nda öğrenim gören kardeşlerimize "İyi ki varsın Karbosan" isimli şiirleri ve bizler için çok anlamlı jestleri için teşekkür ederiz. Başta okul müdürümüz olmak üzere okulumuzda görev yapan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü saygı ile kutlarız.

devamını oku

Karbosan’ın sponsorluğunda Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencileri tarafından tasarlanan yarış arabası.

08.12.15

Karbosan Aşındırıcılar sponsorluğunda Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencileri tarafından tasarlanan yarış arabası, dünyanın önde gelen mühendislik yarışmalarından biri olan Formula Student’ın İngiltere ayağında ülkemizi başarıyla temsil etti.

devamını oku

KARBOSAN MARIN marka adı altında yeni ürünümüz…

22.01.16

Gemi inşa ve tersane sektörlerindeki aşındırıcı ürün ihtiyacı göz önünde bulundurularak hazırlanmış yeni ürünümüz KARBOSAN MARIN markası altında piyasaya sürüldü.

devamını oku